Створення регульованого пішохідного переходу в м. Чорноморськ Брав участь

Доданий
21.05.2019
Номер
24
Дорожнє господарство

На даний момент в Чорноморську на проспекті Миру існує проблемна ділянка з нерегульованими пішохідними переходами. Так як дана ділянка дуже жвава, особливо в літній сезон (на узбіччях розташовані зупинки, в околиці знаходяться магазини і ресторани), - пішоходи постійно переходять насичену транспортом дорогу, внаслідок чого на даній ділянці дороги постійно виникають пробки і більш того щорічні ДТП.

Автор проєкту
Бюджет
449 998 грн
Розрахунок бюджету
Район
Чорноморськ
Адреса
Миру проспект, 19, Чорноморська міська рада, Чорноморськ

Опис

Мета проекту

Зробити проблемний нерегульований пішохідний перехід регульованим і безпечним, а також розвантажити цю ділянку дороги для комофртного пересування водіїв.

Проблема (передумови, обгрунтування необхідності реалізації проекту)

Щохвилини велика кількість жителів і гостей міста, особливо в літній сезон, переходять нерегульований пішохідний перехід на проспекті Миру в районі зупинок, ускладнюючи рух транспорту і нерідко потрапляючи під колеса авто. Стояти і чекати допоки потік машин зменшиться неможливо, так як машин дуже багато, дорога зазвичай дуже завантажена, - тому доводиться ризикувати самим і ставити під загрозу життя своїх дітей. Люди з обмеженими можливостями в даній ситуації дуже ущемлені, тому що не можуть швидко здійснити перехід і тим самим перешкоджають руху авто.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування

Вирішенням даної проблеми може стати обладнання нерегульованого пішохідного переходу двома пішохідними світлофорами і двома кнопками їх регулювання, узгодити графік їх роботи з графіком роботи основних світлофорів, в обидві сторони. Саме кнопка є важливим елементом безпеки для пішоходів, оскільки зелене світло для людей включається не відразу, і пішоходи чекають відповідного сигналу. Зелене світло включається після відповідної фази роботи світлофорного об'єкта. Викличні блоки з кнопкою повинні відповідати сучасним вимогам енергоспоживання, а також повинні бути виготовлені з матеріалів, стійких до різних природних явищ і вандалізму.

Для кого цей проект

Проект буде корисний для всіх городян, які користуються громадським транспортом, а також для гостей міста. Використання елементів бренду міста при проектуванні схеми та інформаційних стендів може сприяти впізнаваності бренду і його просуванню.

План заходів з реалізації проекту

"1. Здійснити замовлення на доствку обладнання двух пішохідних світлофорів, двух основних світлофорів і 2 кнопки;
2. Провести аналіз руху пішоходів і водіїв на даній ділянці і на підставі цих свідчень скласти графік руху, згідно з яким буде організовано комфортне пересування і пішоходів і водіїв.
3. Пошук підрядників з монтажу світлофорів і їх електричному постачанню та програмуванню.
4. Встановлення світлофорів та їх електричне постачання, програмування згідно з попередньо складеним графіком роботи (на ніч з 00:00 по 5:00 ранку можна його відключати)
5. Обслуговування - технічне обслуговування, а також сезонне програмування графіка роботи світлофорів згідно насиченості руху на пішохідному переході і на дорозі."

Ключові показники оцінки результату проекту

Зручність та безпека руху пішоходів і безперешкодний рух водіїв, розвантаження утрудненого рухом транспота ділянки і що саме важливе - потенційне порятунок життів городян Чорноморська і гостей міста, зменшення ризику їх травмування. Така інновація істотно підвищить безпеку руху, особливо для нетерплячих пішоходів.

Приклади (кейси) схожих рішень

Подібні світлофори зустріти нескладно в будь-якому місті країни, але обладнання світлофора регулюючої кнопкою покращує ефективність як свіамих світлофорів і як наслідок збільшує ефективність руху пішоходів і водіїв. Як такі кнопки працюють на практиці можна побачити в містах Європи, Америки і мабуть всіх розвинених країн світу. Такими викличними кнопками зараз почали обладнувати пішохідні переходи в Києві, і як зазначають експерти, - вони підвищують безпеку для пішоходів.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Відділ комунального господарства та благоустрою

ПІБ Відповідальної особи

Кілар О.В.

Контактні дані відповідальної особи

6-00-78