Облаштування зупинок «Нептун» та «Міськрада» інформаційними стендами зі схемами та розкладом руху ГТ Брав участь

Доданий
21.05.2019
Номер
20
Інше

Зупинки «Нептун» та «Міськрада» (в сторону виїзду з міста) є найбільш завантаженими та популярними серед жителів та гостей міста. Саме тому, логічним було б встановлення там вже розроблених інформаційних стендів зі схемою та розкладом руху громадського транспорту Чорноморська, виконаних у єдиному стилі.

Автор проєкту
Бюджет
99 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Чорноморськ
Адреса
Миру проспект, Чорноморська міська рада, Чорноморськ

Опис

Мета проекту

Надати городянам і гостям міста просту і наочну інформацію про рух та розклад громадського транспорту в місті. Зробити зупинки громадського транспорту в Чорноморську інформативнішими і зручнішими.

Співавтори

ГО "Міські проекти Чорноморськ"

Проблема (передумови, обгрунтування необхідності реалізації проекту)

Жителі і гості міста не завжди орієнтуються в маршрутах і розкладах руху громадського транспорту. Крім того, на зупинках громадського транспорту немає інформації про те, які маршрути зупиняються на цій зупинці, як часто ходять маршрутки і куди ними можна дістатися. У зв'язку з цим, пасажирам доводиться витрачати додатковий час і зусилля на те, щоб дізнатися, де сісти на потрібний маршрут і як дістатися до пункту призначення. Зокрема, з подібними проблемами стикалися учасники та відвідувачі щорічних фестивалів, спортивних заходів, що проходять у нашому місті.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування

Минулого року за кошти громадського бюджету була розроблена та впроваджена схема руху громадського транспорту Чорноморська. За допомогою інформаційних стендів схема та розклад руху в якості експерименту були розміщені біля оновлених зупинок «Ранковий ринок» та «Сквер Данченка». Також схема була розміщена в мережі Інтернет, де отримала загалом схвальні відгуки містян та безліч прохань щодо впровадження інформаційних стендів зі схемою та розкладом руху на інших зупинках міста і бажано - на найпопулярніших з них.
З огляду на те, що найбільш завантажені зупинки громадського транспорту у Чорноморську – це «Нептун» та «Міськрада» (в сторону виїзду з міста), логічним було б встановлення саме там вже розроблених інформаційних стендів у єдиному стилістичному виконанні.

Для кого цей проект

Проект буде корисний для всіх городян, які користуються громадським транспортом, а також для гостей міста. Використання елементів бренду міста при проектуванні схеми та інформаційних стендів може сприяти впізнаваності бренду і його просуванню.

План заходів з реалізації проекту

1. Визначення конкретного місця встановлення інформаційних стендів біля зазначених зупинок («Нептун» та «Міськрада» у сторону виїзду з міста).
2. Дизайн інформаційних стендів (з одного боку стенда – схема руху транспорта, з іншого – розклад руху).
3. Проведення земляних робіт для підключення стенду до електрики.
4. Монтування та встановлення інформаційного стенду з підсвіткою його вночі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зручність користування зупинками і міським пасажирським транспортом жителями і гостями міста. Показником ефективності проекту також може служити зниження часу посадки-висадки пасажирів.

Приклади (кейси) схожих рішень

Прикладом вдалої реалізації можуть слугувати ті самі інформаційні стенди, встановленні на чорноморських зупинках «Ранковий ринок» і «Сквер Данченка» у місті Чорноморськ.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Відділ комунального господарства та благоустрою

ПІБ Відповідальної особи

Кілар О.В.

Контактні дані відповідальної особи

6-00-78