Торшерне освітлення скверу "Перемоги" Реалізований

Доданий
08.05.2019
Номер
1
Комунальне господарство

Сквер «Перемоги» є місцем, де проводять свій вільний час мешканці села. Його унікальність полягає ще й у тому, що сквер являє собою оглядовий майданчик на простори водної гладі Сухого лиману, а також об’єднаний тематично з дитячим спортивно-розважальним комплексом, що надає змогу як розважити діточок так і відпочити дорослим, милуючись різнобарв’ям квітів та вдихаючи аромати заспокійливої хвої.

Автор проєкту
Надія
Надія Фіклисова
Бюджет
284 820 грн
Розрахунок бюджету
Район
Чорноморська міська рада
Адреса
вул. Інститутська, 31, село Бурлача Балка

Опис

Мета проекту

Залучення мешканців села до висадки зелених насаджень, формування квіткових клумб, подальшого догляду за територією скверу. Вклад частки власної праці мешканців села в озеленення території створить передумови до найбільш охайного відношення до зелених зон села, недопущення вандалізму у відношенні елементів благоустрою.

Проблема (передумови, обгрунтування необхідності реалізації проекту)

Створюючи вказаний проект скверу надається можливість понад 1200 мешканцям села на гідний громадський та соціальний відпочинок поза межами власних домоволодінь, надасть змогу громадянами долучитись до формування дизайну скверу, власними силами прийняти участь у висадженні квітів та рослин, подальшого догляду за їх розвитком, формування стереотипу піклування за оточуючим природним довкіллям навколо людей, збереження екологічної та санітарної чистоти території села.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обгрунтування

Облаштування території скверу шляхом втілення надсучасних засобів торшерного освітлення створить завершений елемент благоустрою частини населеного пункту, надасть можливість достойного відпочинку громадянам.

Для кого цей проект

Цей проект розрахований на усіх мешканців села, їх рідних, друзів, не існуватимуть обмеження в користуванні територією скверу.

План заходів з реалізації проекту

Встановлення торшерного освітлення території скверу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Показники оцінки результатів соціальні (збільшення рівня відпочинку мешканців села), екологічні (озеленення, санітарне прибирання – зменшення забруднення навколишнього середовища. Надання можливості власноручно громадянами долучитись до облаштування території свого села.

Приклади (кейси) схожих рішень

Проект «Розмай» по вул.. Корабельна, м. Чорноморська.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Відділ комунального господарства та благоустрою

ПІБ Відповідальної особи

Кілар О.В.

Контактні дані відповідальної особи

5-20-26